ultro

O nas

Historia

ULTRO HOLDING Sp. z o.o. została zawiązana w dniu 24 maja 2006 roku. Firma zajmuje się głównie wielofunkcyjną działalnością inwestycyjną, tworzeniem nowych obiektów mieszkaniowych, usługowych, biurowych i hotelowych. Jest to Firma typu holdingowego. Prace operacyjne są wykonywane w spółkach celowych powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji.

Kompetencje

ULTRO HOLDING sp. zo.o. z siedzibą w Lubinie działa w branży deweloperskiej, specjalizuje się głównie w tworzeniu centrów handlowo-rozrywkowych oraz budownictwie mieszkaniowym.

Atutami naszych inwestycji jest jakość używanych przez nas materiałów budowlanych. Są to produkty o bardzo wysokiej jakości, posiadające wymagane atesty i certyfikaty.

W realizowanych projektach kierujemy się nowoczesnością, tworzymy nipowtarzalne miejsca z charakterem i stylem. Naszą ambicją jest spełnianie najbardziej wymagających oczekiwań naszych klientów, zarówno pod względem estetycznym jak i jakościowym.

Swoje inwestycje realizujemy obecnie na terenie Lubina.

Poszukujemy na terenie kraju kolejnych atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym terenów pod kolejne projekty. Główne zainteresowanie dotyczy gruntów w okolicach dużych i średnich miast dobrze rozwijających się pod względem ekonomicznym i kulturowym, gdzie możliwość dotarcia do ich centrów jest stosunkowo łatwa.

Przyszłość

Dzięki doświadczeniu i profesjaonalizmowi, współpracy z najlepszymi specjalistami i inżynierami zamierzamy tworzyć i realizować nowe projekty o architekturze i wnętrzach równie interesujących i niepowtarzalnych jak choćby dotychczas zrealizowane przez nas projekty.

Zarząd

Jakub Puchalski - Prezes Zarządu

ULTRO HOLDING
59-300 Lubin, ul. Sikorskiego 20