ultro

Galeria Warmińska gotowa do otwarcia

Już jutro swe podwoje otworzy Galeria Warmińska – największe centrum handlowo-rekreacyjne w tej części Polski. Czterokondygnacyjna inwestycja o wartości 100 milionów euro i powierzchni prawie 117 000 metrów kwadratowych, skupia w sobie 170 lokali handlowo usługowych, a także kino, kawiarnie, restauracje, amfiteatr oraz fitness klub.

Dziś odbyła się specjalna konferencja prasowa, podczas której pierwsi goście mogli zobaczyć – jeszcze przed oficjalnym otwarciem – jak wygląda Galeria od środka. Konferencję poprowadzili znany olsztyński aktor – Jarosław Borodzik oraz dziennikarka Nina Ramatowska. 

Niekwestionowany królem spotkania został jednak przedsiębiorca Dariusz Miłek, który na pytania dziennikarzy nieprzyzwyczajonych do tego, że w mieście są dwa centra handlowe, zadawali „szkolne pytania”, znajdował tak cięte riposty, że nie sposób było się nie uśmiechnąć.

Trwają ostatnie przygotowania przed jutrzejszym hucznym otwarciem. Jutro na mieszkańców Olsztyna czekać tu będą różne niespodzianki. Niemal każdy sklep przygotował na tę okazję coś specjalnego.

źródło: express.olsztyn.pl